Sprawdzone i intuicyjne narzędzie do rekrutacji online stworzone przez praktyków.

Szybka i sprawna rekrutacja, zarządzanie publikacją ofert, oszczędność czasu i pieniędzy.

Załóż darmowe konto

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych to dla nas priorytet.

Spełniamy wymogi GIODO.

Załóż darmowe konto
Odkrywaj

Dobre sposoby organizowania pracy.

Wygodny i intuicyjny interfejs Hrick zwiększa efektywność pracy i skraca czas procesów rekrutacyjnych. Wspomaga pracę zespołów, selekcję kandydatów oraz usprawnia komunikację. Wszystko czego potrzebujesz, aby sprawnie rekrutować znajduje się w jednym miejscu.

Aplikacja Hrick jest prostym i przyjaznym dla użytkowników narzędziem do zarządzania rekrutacjami, pozwalającym w szybkim czasie osiągać zamierzone cele.

Strona kariery

Zbuduj własną stronę kariery z ofertą rekrutacyjną, opisem firmy, brandingiem i formularzem aplikacyjnym.

Kontrola procesu rekrutacji

Podejmuj skuteczne decyzje dzięki aktualnym informacjom. Uprość swoją pracę - wszystkie dane masz w jednym miejscu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych to dla nas priorytet. Hrick zapewnia wielopoziomowy system zabezpieczeń, szyfrowanie połączenia oraz cykliczny backup danych.

Poznaj wszystkie funkcjonalności Hrick

Zobacz
OBSŁUGA

Łatwy w zapamiętaniu i zarządzaniu.

Priorytetem przy tworzeniu aplikacji Hrick było maksymalne uproszczenie zarządzania w panelu oraz przyjazna i efektywna praca jego użytkowników.

Wieloletnie doświadczenie praktyków tworzących Hrick wskazało czas i łatwość obsługi aplikacji jako jeden z najważniejszych czynników przyspieszających procesy rekrutacji.

Chcę pracować efektywniej dzięki Hrick

Załóż bezpłatne konto

Profesjonalna prezentacja, oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów.

Hrick Design
Aplikacja Hrick posiada szeroki wybór funkcjonalności, które możesz zastosować w zależność od aktualnych potrzeb Twojej firmy.
Responsive
Narzędzie do rekrutacji online jest zaprojektowane według najwyższych standardów, jego wygląd i układ automatycznie dostosowują się do rozmiaru okna przeglądarki w zależności od urządzenia mobilnego: smartfona, tableta, lub laptopa czy ekranu komputera.
Personalizacja
W Hrick to Ty decydujesz, w jaki sposób i kiedy wykorzystujesz poszczególne funkcjonalności. Na różnych etapach rekrutacji możesz dodać kolejne elementy wspomagające jej proces. Wszystkie informacje są bezpiecznie przechowywane i możesz do nich wrócić.

Hrick to profesjonalne narzędzie do rekrutacji online. Zarządzanie procesem rekrutacji stało się dużo sprawniejsze i efektywniejsze, dzięki niemu oszczędzamy czas. Możliwość korzystania z testów kompetencji trafione w punkt. Dziękujemy.

BC GROUP Sp z o.o.

Po przetestowaniu Hrick nie wyobrażam sobie prowadzenia rekrutacji bez tego narzędzia. Czas i koszty związane z całym procesem zostały maksymalnie skrócone. Teraz możemy efektywnie zarządzać spływającymi aplikacjami i sprawnie komunikować się z kandydatami.

Prima Transport

Najważniejsze dla nas rzeczy takie jak możliwość przechowywania danych w jednym miejscu, zarządzanie CV, publikacja ofert pracy oraz przedstawienie wizerunku firmy kandydatom otrzymaliśmy dzięki Hrick. To idealne narzędzie, które daje szeroki wybór funkcjonalności a jednocześnie jest proste w obsłudze.

hrick.pl

Copyright © 2019. All Rights Reserved